با خانواده خود باید هوشمندانه سفرکرد!

خرید ،گردش درخیابان ها ، باغ وفضاهای سبز، دوچرخه سواری، شنا، اسکیت، حتی تاب و سرسره بازی جزو آن دسته فعالیت هایی هستند که درسفر طرفداران زیادی دارد. اما نباید فراموش کرد که این تفریحات سالم در برخی مواقع با خطراتی همراه است و خساراتی به دنبال دارد که جبران آثارآن درسفرهای خارجی سخت است و باید برای آن چاره ای اندیشید.

نوید نظارتی رئیس شعبه کرج بیمه سامان دراین خصوص گفت: خانواده ها باید سفرهوشمندانه ای داشته باشند و برای مقابله با خطرات گوناگونی که ممکن است درطول سفرآنها را تهدید کند ،آماده باشند.

وی با بیان اینکه زمان سفرکوتاه است و حل برخی ازمشکلات کل برنامه مسافران را برهم می زند،افزود: بنابراین حضورشخص سومی که درهرزمان و هرمکانی بتواند کمک رسان مسافران باشد یک ضرورت است .

نظارتی همچنین به هزینه های سفراشاره کرد و گفت: معمولا افراد برای بودجه ای که همراه خود به سفرمی برند برای خرید و استفاده ازتورهای مختلف برنامه خاصی دارند و برای جبران پیامدهای یک حادثه با محدودیت بودجه مواجه می شوند.

رئیس شعبه کرج بیمه سامان ادامه داد: درحالیکه یک بیمه نامه جامع مسافرتی می تواند نقش همان همراهی را بازی کند که درهرزمان و هرمکان بسیاری ازمشکلات را حل و فصل می کند.

او درمورد مزایای بیمه مسافرتی سامان گفت: با داشتن بیمه مسافرتی سامان بیمه گذارمی تواند در سراسر جهان تحت پوشش باشد و دیگرنیازی به پرداخت هزینه ها توسط بیمه گذار و رجوع مجدد به شرکت بیمه جهت دریافت آن نیست.

وی رسیدگی به شکایات و پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکت های خارجی را مزیت دیگر بیمه نامه مسافرتی سامان عنوان کرد و گفت: بیمه گذاران می توانند ازکلیه اطلاعات و موقعیت مکانی مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه ها و مراکز فوریت های پزشکی در خارج از کشوربهره مند باشند و دراین مدت یک اپراتور فارسی زبان آنان را پشتیبانی می کند.

به گفته ایشان  بیمه نامه مسافرتی سامان  قابلیت قراردادهای گروهی منطبق با نیاز بیمه گذاران با سازمان ها و مراکزجهانگردی را دارد. بیمه مسافرتی سامان هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، هزینه های ناشی از تاخیر در پرواز هواپیما و هزینه خریدهای ضروری ناشی از گم شدن و یا تاخیر در رسیدن چمدان ها را پوشش می دهد وهمچنین در زمان مفقود شدن بار یا سرقت مدارک و یا در صورت نیاز به مشاوره حقوقی به مسافران ایرانی امداد رسانی   می نماید.

گفتنی است مسافرین محترم برای تهیه بیمه مسافرتی سامان کافی است با نمایندگی ما تماس بگیرند و با ارسال کپی پاسپورت و کپی کارت ملی خود به صورت تلفنی و غیر حضوری بیمه نامه خود را دریافت کنند.


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس نمایندگی بیمه سامان کد 1143

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 2-سعادت آباد - بلوار دریا - نرسیده به چهارراه مطهری - پلاک 110 - طبقه اول - واحد 4

تلفن : 021-88569451, 021-88569457

فکس : 021-88569438

وب سایت : bimehsaman1143.1st.ir


زمینه فعالیت نمایندگی بیمه سامان کد 1143

جستجو درمحصولات

اطلاعیه

نمایندگی 1143 مفتخر به کسب رتبه دوم در جشنواره فروش نیم سال اول سال 98 گردیده است


WhatsApp Image 2019-10-01 at 12.56.01.jpeg

استعلام و خرید آنلاین بیمه نامه

برای خرید بیمه نامه آنلاین به آدرس
مراجعه فرمایید

online sales.JPG

فروش آنلاین بیمه مسافرتی

خرید آنلاین و استعلام قیمت بیمه مسافرتی سامان
خرید و استعلام آنلاین

بیمه مسافرتی سامان

پرداخت الکترونیکی سر رسید بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان

جهت پراخت سررسید بیمه عمر و تشکیل سرمایه به پورتال بیمه سامان زیر مراجعه نمایید

پرداخت آنلاین حق بیمه سامان

دریافت خسارت بیمه درمان

  بیمه گذار محترم جهت ارسال مدارک بیمه درمان بصورت الکترونیکی از آدرس ذیل استفاده نمایید
ارسال الکترونیکی مدارک درمان

معرفی نامه آنلاین بیمه درمان

  جهت دریافت معرفی نامه بیمارستانی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت معرفی نامه پاراکلینیک اینجا را کلیک نمایید